ولتاژ صنعت
خانه / مقره تابلویی / خریدار عمده مقره تابلویی و سرامیکی در شیراز

خریدار عمده مقره تابلویی و سرامیکی در شیراز

اگر شما هم خریدار مقره تابلویی هستید بهتر است از انواع آن و کاربردهای آن مطلع باشید؛

مقره ها یکی از مهم ترین تجهیزات تابلو برق علی الخصوص تابلو های فشار قوی می باشند که با توجه به نوع استفاده و شرایط محیطی که قرار است در آن استفاده شود متفاوت اند.

خریدار عمده مقره تابلویی و سرامیکی در شیراز

خرید انواع مقره تابلویی با لیست قیمت و مشاوره فنی

خرید انواع مقره تابلویی با لیست قیمت و مشاوره فنیاز انواع مقره ها میتوان به ۳ مورد اشاره کرد ؛

۱٫مقره های خطوط هوایی: از مقره های خطوط هوایی برای عایق کردن هادی ها نسبت به پایه و نسبت به یکدیگر و نگهداری هادی ها بر روی پایه ها استفاده می کنند.

۲٫مقره های اتکایی : از مقره های اتکایی می توان برای عایق کاری  باس بارها در پست ها و تابلو ها نسبت به زمین و نگهداری آنها استفاده کرد.

۳٫ مقره های عبوری یا بوشینگ ها: از این نوع مقره ها برای عبور باس بارها از دیواره ها یا ورود به تجهیزات استفاده میشود. همچنین برای ایزوله کردن خطوط یا باس بارها از دیواره ها یا نسبت به تجهیزات  هم به کار می رود.

۴٫مقره های سرامیکی: جزئی از سرامیک های الکتریکی یا الکترو سرامیک ها هستند.  در گذشته سرامیک های الکتریکی صرفا شامل مقره های پرسلانی بودند و با توجه به مشابهت مواد اولیه مصرفی و روش های ساخت پرسلان، به طور کلی این بدنه جز فرآورده های ظریف مورد بحث قرار می گرفتند بعد ها با تکامل علم و صنعت سرامیک، سرامیک های الکتریکی به عنوان جزئی از سرامیک ها شامل بدنه های متفاوتی شدند و کاربرد های متفاوتی پیدا کردند.

مقره های تابلویی دارای دو نوع فشار قوی و فشار ضعیف هستند که هر یک نسبت به کارایی آن متفاوت است .

قیمت مقره تابلویی از نوع پلاستیکی با قیمت مقره تابلویی چینی متفاوت است و می توان انواع آنرا بصورت حضوری ازفروشگاه های وسایل الکتریکی یا از طریق سایت های معتبر و فروشگاه های آنلاین مقره تابلویی تهیه کرد.

جدیدترین قیمت مقره تابلو برق در بازار ۹۸

قیمت مقره تابلو برق در جدیدترین قیمت نسبت به سال قبل افزایش داشته است و همچون اقلام دیگر کشور افزایش قیمت بخصوصی داشته است .

همانطور که اشاره کردیم یکی از انواع مقره تابلویی،مقره های تابلویی فشار ضعیف هستند که تولید مقره تابلویی فشار ضعیف در کشور ما در چند استان از جمله اصفهان تولید میشود همچنین تولید مقره تابلویی با فشار قوی نیز وجود دارد.

بزرگترین نمایندگی فروش مقره سرامیکی و تابلویی در تبریز

بزرگترین نمایندگی فروش مقره سرامیکی و تابلویی در تبریزاز انواع مقره تابلویی و سرامیکی میتوان به مواردی اشاره کرد از جمله از مقره های سرامیکی به پرسلان های الکتریکی که معمولی ترین عایق سرامیکی هستند و دارای مقاومت الکتریکی و استحکام زیادی هستند به طور کلی این بدنه در فرکانس های کم و در کلیه ولتاژ ها (اعم از ولتاژ های پایین و بالا )کاربرد دارند.

به طور کلی هنگامی که  عایق های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند مقداری از انرژی الکتریکی به وسیله بدنه عایق جذب شده و تبدیل به انرژی حرارتی میشود .

از انواع دیگر مقره های سرامیکی میتوان به مقره استاتیتی نیز اشاره کرد ؛

پرسلان های الکتریکی دارای ضریب توان کمی در فرکانس های پایین هستند ولی با افزایش فرکانس ، ضریب توان این بدنه ها افزایش می یابد به نحوی که در فرکانس های بالا مقدار افت انرژی الکتریکی در مقره های پرسلانی به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش می یابد .در چنین شرایطی بدنه های پرسلان های الکتریکی بدنه های مناسبی برای عایق ها و مقره های با فرکانس بالا نیستند و به همین دلیل از مقره های استاتیتی برای ساخت فرآورده هایی با این شرایط استفاده میشود.

نمایندگی های فروش انواع مقره در کشور در بیشتر استانها وجود دارد از جمله نمایندگی آن در تبریز که نه تنها در خصوص فروش انواع مقره هستند بلکه بصورت حضوری و آنلاین از طریق فروشگاه های معتبر انواع نیازمندیهای تجهیزات برق را در اختیار مردم قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ولتاژ صنعت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129617520
شماره تلفن ثابت: 02171053385 - 02171053380
آدرس کانال: voltagesanat@
پست الکترونیکی: voltagesanat@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین نمایندگی فروش مقره تابلویی فشار ضعیف در ایران

مقره (گیره چینی) که یکی از مهم ترین ابزار صنعت برق می باشد وظیفه ایزوله کردن شمش های حامل جریان الکتریکی را بر عهده دارد توسط شرکت های مختلف تولید و به بازار عر

پاسخی بگذارید